Zdravé hubnutí

Jak zhubnout? Pomůže Vám komplexní přístup našich odborníků na výživu, lékařů a trenérů. K hubnutí se stavíme komplexně – řešíme zdravotní stav, vzhled těla, jídlo i psychiku. Vyvinuli jsme unikátní program hubnutí založený na změně životního stylu, který pomohl už mnohým k novému, lepšímu a zdravějšímu životu. Dobře sestavený jídelníček na míru je základem k rychlému a zdravému hubnutí. Po našich programech na hubnutí nedochází k nežádoucímu jo-jo efektu. Ceny programů jsou konečné, žádné další poplatky neplatíte.

Zobrazit více

Po celoživotním trápení se s dietami a následným jo-jo efektem konečně vím, co mám jíst. Překvapilo mě, jak velké porce jídla musím denně sníst, o hladovění nemůže být vůbec řeč. V průběhu 9 měsíců jsem zhubla 19 kg tuku, děkuji Ing. Špičkové za vstřícný a lidský přístup a ochotu vždy pomoci. Doporučuji všem, co potřebují zhubnout!

Alena, 41 letfakturantka

Jsem velice spokojená se službami Fitka Václavák. Po měsíci a půl dodržování jídelníčku, mám dole 3 kg a cítím se lépe. Vždy bylo dodrženo vše, na čem jsme se spolu dohodli. Oceňuji též vstřícnost a individuální přístup ke klientům. Časová flexibilita a maximální zájem o zdraví klienta. Mohu jen doporučit.

Gabriela, 35 letmaminka na MD

Miluji sport, sportuji 4-5 x týdně, ale přesto jsem trpěl nadváhou. Nevadilo mi to, až dokud mi lékař nenaměřil vysoký krevní tlak a také zvýšený cholesterol. Rozhodl jsem se zkusit spolupráci s výživovými poradci z fitka Václavák. Byl jsem překvapen, když jsem obdržel výživový plán – myslel jsem si, že budu muset více cvičit, ale pan doktor Špička mi vysvětlil, že hubnutí je zejména o stravě. Změnil jsem jídelníček, popravdě mi ten nový vyhovuje mnohem víc. Zhubnul jsem za 6 měsíců 11 kg tuku, cítím se mnohem lépe, moje sportovní výkony se zlepšily, naučil jsem se využívat sportovní doplňky výživy. Po půl roce programu mám dokonce krevní tlak a výsledky biochemie v normě. Moc děkuji a všem doporučuji

Pavel

Práce na směny se v průběhu let podepsala na mé váze. Myslela jsem, že když budu jíst v nočních službách jen zeleninu, moje váha bude klesat. Opak byl však pravdou. Kolegyně mi doporučila služby výživových poradců z fitka Václavák. Zapsala jsem se do 6 měsíčního programu, byla jsem strašně překvapená, jak velké chyby jsem dělala v jídelníčku. Není divu, že jsem pořád přibírala a přibírala. Po prvním měsíci spolupráce už vím, co mám kdy jíst, dokonce jsem už zhubla 4 kg. A dietu rozhodně nedržím. Těším se na další měsíce a další shozené kilogramy!

Lenka

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Volejte 224 210 146 Po - Pá07:00 - 22:00 hodin So, Ne, sv10:00 - 22:00 hodin