Veřejná sauna

Veřejná sauna v centru Prahy

Sauny jsou známé a oblíbené kvůli svým pozitivním účinkům na lidský organismus. Ovlivňují kvalitu pokožky, otužují organismus a zlepšují jeho obranyschopnost. Posilují tělo, ale zároveň slouží k dokonalé relaxaci po cvičení.

Pozitivní účinky sauny a parní lázně

Pravidelné saunování zvyšuje odolnost organismu proti běžným infekcím horních dýchacích cest, povzbuzuje hormonální i nervové funkce organismu a zvýšené pocení zbavuje tělo odpadních látek, které vznikají při metabolických procesech. Sauna podporuje imunitu vašeho těla, má pozitivní dopad na psychiku a zmírňuje obtíže pohybového aparátu. Teplo zvyšuje roztažitelnost a pružnost vazů, proto je saunování vhodné i při revmatických obtížích.

Oproti sauně je parní lázeň vlhčí a vyhřívá se na nižší teplotu. Pravidelné návštěvy páry zvyšují otužilost organismu a tělo je odolnější vůči běžným infekcím horních cest dýchacích. Páru je vhodné využívat při chronických rýmách, zánětech nosohltanu, u revmatických chorob a jiných pohybových obtíží. Páru je vhodné zařadit i při léčbě poúrazových následků. Příznivě působí na dostatečné prokrvení končetin a na poruchy nespavosti. Má také blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, v léčbě akné a v boji proti celulitidě. Pára slouží k celkovému zotavení a uvolnění těla i mysli.

Výhody saunování

  • saunu lze využít po cvičení na uvolnění a prohřátí svalů
  • saunu lze pronajmout jako privátní za velmi výhodných podmínek
  • vyhovuje podmínkám saunování pro děti
  • skvělá poloha (na metru Muzeum i Můstek)
  • lze objednat masáž po saunování
Zobrazit více
Veřejná sauna 1 osoba, 60 minut (Po-Pá: 16:00-21:00), prostěradlo v ceně 1 místo 160
ve zvolenýdatum a čas
=

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Volejte 224 210 146 Ne 5.7.10:00 - 15:00 hodin Po 6.7.10:00 - 15:00 hodin Po - Pá07:00 - 22:00 hodin So, Ne, sv10:00 - 22:00 hodin