Klára Klimtová

Specializuji se především na kondiční tréninky, hubnutí a nabírání svalové hmoty. Pro zpestření tréninku využívám cvičební pomůcky (bosu, TRX, překážky, medicinbaly atd.)
Sportu se věnuji od dětství (volejbal, tenis, atletika, plavání, basketball), momentálně jen volejbal a cvičení. Jsem přátelská, usměvavá a snažím se vždy trénink přizpůsobit všem klientům na míru.
Je možné se se mnou domluvit i na soukromý kruhový trénink pro více osob. 

Ceník osobních tréninků: 

1 trénink
1 trénink pro 2 osoby
3 tréninky
5 tréninků
10 tréninků

500,- Kč
700,- Kč
1400,- Kč
2 300,- Kč
4 500,- Kč

Kontakty:
T: (+420) 775 476 444
E: klaraklimtova@seznam.cz

Zobrazit více

S Klárou začínáme už třetí měsíc cvičení. Po fyzické stránce se cítím mnohem lépe a ustoupila i bolest zad. Zátěž při trénincích dávkuje postupně tak, aby svaly nebyly přetažené, ale zároveň aby se posilovaly. Z každého skvěle připraveného tréninku odcházím s dobrou náladou a těším se na ten příští.

Míša

Už na první pohled z Kláry vyzařuje nadšení z pohybu a radost ze života. Právě tyto aspekty mají vliv na celkový průběh tréninku, kdy od úvodního zahřátí, přes názorné vysvětlení cviků, až po finální strečink máte vedle Kláry pocit, že lepší místo než posilovna na světě není! Klára dokáže perfektně vystihnout okamžik, kdy je potřeba nejen povzbudit nebo pochválit, ale též vás s lehkostí opraví, pokud cvik není správně proveden. Celý její trénink je veden v pozitivním a zároveň profesionálním duchu.

Lucie

Prostředí nově opraveného fitka se mi líbí, navštěvuji ho ale především kvůli trenérce Kláře. Její kreativní tréninky a osobní přístup mě opravdu baví. Byla jsem člověk, co se musí ke cvičení přemlouvat, ale s Klárou se každým dalším tréninkem utvrzuji v tom, že je to něco, co můžu mít ráda.

Markéta

Ke Kláře chodím na individuální tréninky cca 1x týdně několik měsíců a jsem moc spokojená. Klára mi každý trénink sestaví na míru, každá hodina je jiná. Klára je velmi kreativní a vždy mě s ní trénink baví. Kromě zlepšení fyzické kondice a celkového zpevnění těla mi cvičení pomáhá zbavovat se stresu z práce. Klára Je moc milá a fajn trenérka, umí skvěle motivovat, takže se člověk opravdu nefláká. U cvičení se navíc vždy nasmějeme a odcházím pak s dobrou náladou. Kláru moc doporučuji!

Tereza

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Volejte 224 210 146 Po - Pá07:00 - 20:00 hodin So09:00 - 15:00 Ne, sv15:00 - 20:00