Fitness Václavské náměstí

Zůstali jsme stejní, jen máme nové webové stránky www.fitkovaclavak.cz

Ceník fitness:
měsíční členství 999,- Kč (fitness)
měsíční členství 1790,- Kč (fitness + 10 vstupů na skupinové lekce)
jednorázový vstup do fitness 200,- Kč

Členství si můžete koupit na recepci nebo na www.pinkgym.cz/nabidka-clenstvi

Karty Multisport ani ActivePass od 17.5.2021 neakceptujeme.

Naše fitness

Plně klimatizovaná posilovna je vybavena kvalitními stroji značky Technogym. Tyto stroje splňují náročná kritéria, která jsou kladena na biomechaniku pohybu i design při cvičení ve fitness. Stroje ve fitness si můžete pohodlně a snadno nastavit, pro dosažení efektivního, zdravotně nezávadného a maximálně účinného posilování. Cvičení na strojích v naší posilovně ocení také začátečníci, jelikož jsou technicky méně náročné a tím minimalizují možnost zranění. Veškeré posilovací stroje včetně cvičebních pomůcek, které najdete v našem fitness centru, uspokojí nároky všech věkových skupin. Posilování na strojích můžete doplnit i cvičením s vlastní vahou. V silové zóně fitness centra naleznete jednoruční činky, volná závaží a různé typy lavic.

Proč cvičit ve fitku Václavák v Praze?

  • příjemné klubové fitness
  • skvělí trenéři Vám vždy rádi pomůžou
  • příjemný personál
  • nové vybavení ve fitness
  • nová funkční zóna

Kardiozóna fitness centra

Součástí posilovny je i kardio zóna s novými běžeckými pásy, rotopedy, schody a veslařským trenažérem. U běžeckých pásů můžete zvolit nastavení různých profilů tratí, také jejich obtížnost a po celou dobu můžete kontrolovat svoji tepovou frekvenci, která je důležitým ukazatelem efektivity tréninku. Disponují také možností připojení tabletu nebo chytrého telefonu prostřednictvím Bluetooth a umožňují využít aplikace, díky nimž můžete běhat na reálných tratích kdekoliv na světě. Běžecký pás podpoří Váš metabolismus, pomůže zvýšit kondici, posílí a vytvaruje svaly celého těla, jelikož chůze či lehký běh patří k nejpřirozenějším způsobům pohybu. Veslařský trenažér účinně spálí Vaše kalorie, zlepší kondici a posílí všechny svaly. 

Alternativní cvičební pomůcky ve Funkční zóně fitness centra

Naším cílem je sledovat trendy v oblastech využívání volného času a zdravého životního stylu, proto v našem fitness centru najdete i mnoho moderních cvičebních pomůcek (TRX, Flowin, Bosu, válce, balanční pomůcky, plyo boxy, bagy, medicinbaly, kettlebelly  a další). 

Zobrazit více

Wau!!!....chodím cvicit do rôznych zariadení...na rôzne aj skupinové sporty sama som skusala precvicovat...a som milo prekvapena z profesionálneho prístupu...určite vas navštívim znova a znova. Vrelo odporúčam heatko s Lukasom...

Veronika

Super místo, skvělé vybavení posilovny, personál velmi příjemný, mohu jen doporučit.

Pavel

Super příjemně místo na cvičení a relaxaci. Doporučuji :)

Lukáš

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Volejte 224 210 146 Po - Pá07:00 - 20:00 hodin So09:00 - 15:00 Ne, sv15:00 - 20:00