Mgr. Lukáš Semčišák


Vzdělání:
Fakulta sportu PU, specializace fitness a plavání

Lukáš je sympatický, vysokoškolsky vzdělaný a zkušený trenér působící v našem fitness. Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a věčně pozitivní náladě si získal mnoho klientů, kteří oceňují jeho přístup k tréninkům, jejich různorodost a především pak výsledky spolupráce. K dosažení cílů nevyužívá pouze fitness, ale rovněž i jiné dostupné pomůcky (cvičení na bosu, flowinu, TRX..) a cvičení s vlastní váhou či z fitness přístupné schodiště a terasu.

S čím se na osobního trenéra Lukáše můžete obrátit:

  • chci zhubnout
  • chci zredukovat podkožní tuk
  • chci zlepšit svou fyzičku
  • chci nabrat svalovou hmotu
  • chci zlepšit držení těla
  • chci odstranit svalové dysbalance
  • chci odstranit bolesti zad a pohybového aparátu
  • chci tréninkový plán s návodem jak cvičit doma
  • chci zlepšit své zdraví


Kontakty na Lukáše:

 
 
Zobrazit více
Ukázková lekce cvičení s osobním trenérem Lukášem, včetně konzultace a vstupu do fitka, 60 min 499
1 vstup
s platností
14 dní
1x
v libovolný
termín
=

Nejlepší tréninky jaké jsem zažila. Rozmanité cviky, lekce sestavené přesně na míru. S Lukášem jsem si cvičení skutečně užívala, dokáže poradit a motivovat k lepším a lepším výkonům.

Zuzka

I pro naprosté sportovní antitalenty, jako jsem já, je Lukáš velkou inspirací. Svou chutí ke cvičení vás okamžitě nakazí. Spojuje se v něm profesionalita s pozitivním osobním přístupem, což je velké plus pro to, aby člověk s cvičením vydržel. Zvlášť, když se i díky němu objeví brzy první výsledky a naroste i spokojenost s vlastním tělem, které pak tolik „nezlobí“, a také lépe vypadá…

Simona

Lukáš patří mezi nejlepší trenéry jaké jsem kdy poznal. Má hluboké znalosti, které neustále prohlubuje a dokáže je aplikovat v praxi. Zajímá se o svůj obor a práce je pro něj mnohem víc. Je velmi ochotný, pracovitý a skromný. Hodiny s ním jsou víc než pouhé cvičení. Těším se na každou hodinu a vřele doporučuji.

Miroslav

Necvičila som strašne dlho... Pred pár mesiacmi som sa rozhodla, že je s tým treba niečo robiť, respektíve, že musím niečo robiť so sebou. Motivácia je fajn, ale treba ju stále udržovať. A to sa mi s Lukášom práve darí. Vymýšľa cviky, ktoré posúvajú vpred, povzbudzuje, občas aj chváli, ale rozhodne nenechá nikoho zaháľať. Ani na chvíľu. Žiadne ulievanie. Hodina s ním je pot a takmer slzy, ale hrozne ma to baví a tie endorfiny stoja za to. Tréning s Lukášom mi skrátka okrem vylepšenia kondície vždy zlepší aj náladu - je to predsa fajn odchádzať s pocitom, že som zo seba vydala (takmer) maximum a zase malinko posunula hranicu svojich možností.

Jana

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Nepropásněte 5% SLEVU na Váš nákup!

Volejte 224 210 146 17.8. - 25.8.2019 ZAVŘENY VŠECHNY PROSTORY 17.8. - 29.8.2019 ZAVŘENO FITNESS (REKONSTRUKCE) Po - Pá07:00 - 21:00 hodin So09:00 - 21:00 hodin Ne, sv14:00 - 21:00 hodin