KOPIE - Fitness

Plně klimatizovaná posilovna je vybavena kvalitními stroji značky Grünsport . Tyto stroje splňují náročná kritéria, která jsou kladena na biomechaniku pohybu i design. Stroje si můžete pohodlně a snadno nastavit, proto dosáhnete efektivního, zdravotně nezávadného a maximálně účinného procvičení všech svalových partií. Cvičení na strojích ocení hlavně začátečníci, jelikož jsou technicky méně náročné a tím minimalizují možnost zranění. Veškeré posilovací stroje včetně cvičebních pomůcek, které najdete v našem fitness centru, uspokojí nároky všech věkových skupin. Posilování na strojích můžete doplnit i cvičením s vlastní vahou. V silové zóně naleznete jednoruční činky, volná závaží a různé typy lavic.

Proč cvičit ve fitness Václavák?

- příjemné klubové fitness

- skvělý trenéři Vám vždy rádi pomůžou

- pro vstup není nutné členství

 

Kardiozóna

Součástí posilovny je i kardio zóna s novými běžeckými pásy a veslařským trenažérem.

U běžeckých pásů můžete zvolit nastavení různých profilů tratí, také jejich obtížnost a po celou dobu můžete kontrolovat svoji tepovou frekvenci, která je důležitým ukazatelem efektivity tréninku. Disponují také možností připojení tabletu nebo chytrého telefonu prostřednictvím Bluetooth a umožňují využít aplikace, díky nimž můžete běhat na reálných tratích kdekoliv na světě.

Běžecký pás podpoří Váš metabolismus, pomůže zvýšit kondici, posílí a vytvaruje svaly celého těla, jelikož chůze či lehký běh patří k nejpřirozenějším způsobům pohybu. Veslařský trenažér účinně spálí Vaše kalorie, zlepší kondici a posílí všechny svaly.

Alternativní cvičební pomůcky

Naším cílem je sledovat trendy v oblastech využívání volného času a zdravého životního stylu, proto v našem fitness centru najdete i mnoho moderních cvičebních pomůcek (TRX, Flowin, Bosu, Aquahit, Togu válec a další).

K dispozici máte nejen posilovnu, ale také zrcadlový sál, který je plně přizpůsoben specifickým nárokům individuálních či skupinových tréninků.

Zobrazit více
Jóga 10 vstupů 1 600 Kč 1 380
10
s platností
3 months
10x
v libovolný
termín
=

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Don´t miss our 5% discount on our events!

Call 224 210 146