Řekli o nás

Po celoživotním trápení se s dietami a následným jo-jo efektem konečně vím, co mám jíst. Překvapilo mě, jak velké porce jídla musím denně sníst, o hladovění nemůže být vůbec řeč. V průběhu 9 měsíců jsem zhubla 19 kg tuku, děkuji Ing. Špičkové za vstřícný a lidský přístup a ochotu vždy pomoci. Doporučuji všem, co potřebují zhubnout!

Alena, 41 letfakturantka

Jsem velice spokojená se službami Fitka Václavák. Po měsíci a půl dodržování jídelníčku, mám dole 3 kg a cítím se lépe. Vždy bylo dodrženo vše, na čem jsme se spolu dohodli. Oceňuji též vstřícnost a individuální přístup ke klientům. Časová flexibilita a maximální zájem o zdraví klienta. Mohu jen doporučit.

Gabriela, 35 letmaminka na MD

Z návštevy Oasis CITY so mal skvelý pocit. Ráno mi zlepšila príjemná obsluha na recepcii ich milým prístupom a naozaj profesionálna lekcia tréningu HIIT s Lukášom. Veľmi príjemný úvod nového dňa. Vrelo odporúčam a celému tímu Oasis CITY ešte raz ďakujem a prajem mnoho úspechov.

Matej

mohu vřele doporučit, skvělý personál, pěkné prostředí, profesionální přístup a skupinové lekce super...za mě 5 hvězdiček

Jakub

Skvělé místo k relaxaci. Doporučuji návštěvu sauny!!

Anna

Wau!!!....chodím cvicit do rôznych zariadení...na rôzne aj skupinové sporty sama som skusala precvicovat...a som milo prekvapena z profesionálneho prístupu...určite vas navštívim znova a znova. Vrelo odporúčam heatko s Lukasom...

Veronika

Miluji sport, sportuji 4-5 x týdně, ale přesto jsem trpěl nadváhou. Nevadilo mi to, až dokud mi lékař nenaměřil vysoký krevní tlak a také zvýšený cholesterol. Rozhodl jsem se zkusit spolupráci s výživovými poradci z fitka Václavák. Byl jsem překvapen, když jsem obdržel výživový plán – myslel jsem si, že budu muset více cvičit, ale pan doktor Špička mi vysvětlil, že hubnutí je zejména o stravě. Změnil jsem jídelníček, popravdě mi ten nový vyhovuje mnohem víc. Zhubnul jsem za 6 měsíců 11 kg tuku, cítím se mnohem lépe, moje sportovní výkony se zlepšily, naučil jsem se využívat sportovní doplňky výživy. Po půl roce programu mám dokonce krevní tlak a výsledky biochemie v normě. Moc děkuji a všem doporučuji

Pavel

Práce na směny se v průběhu let podepsala na mé váze. Myslela jsem, že když budu jíst v nočních službách jen zeleninu, moje váha bude klesat. Opak byl však pravdou. Kolegyně mi doporučila služby výživových poradců z fitka Václavák. Zapsala jsem se do 6 měsíčního programu, byla jsem strašně překvapená, jak velké chyby jsem dělala v jídelníčku. Není divu, že jsem pořád přibírala a přibírala. Po prvním měsíci spolupráce už vím, co mám kdy jíst, dokonce jsem už zhubla 4 kg. A dietu rozhodně nedržím. Těším se na další měsíce a další shozené kilogramy!

Lenka

Super místo, skvělé vybavení posilovny, personál velmi příjemný, mohu jen doporučit.

Pavel

Super příjemně místo na cvičení a relaxaci. Doporučuji :)

Lukáš

I pro naprosté sportovní antitalenty, jako jsem já, je Lukáš velkou inspirací. Svou chutí ke cvičení vás okamžitě nakazí. Spojuje se v něm profesionalita s pozitivním osobním přístupem, což je velké plus pro to, aby člověk s cvičením vydržel. Zvlášť, když se i díky němu objeví brzy první výsledky a naroste i spokojenost s vlastním tělem, které pak tolik „nezlobí“, a také lépe vypadá…

Simona

Lukáš patří mezi nejlepší trenéry jaké jsem kdy poznal. Má hluboké znalosti, které neustále prohlubuje a dokáže je aplikovat v praxi. Zajímá se o svůj obor a práce je pro něj mnohem víc. Je velmi ochotný, pracovitý a skromný. Hodiny s ním jsou víc než pouhé cvičení. Těším se na každou hodinu a vřele doporučuji.

Miroslav

Necvičila som strašne dlho... Pred pár mesiacmi som sa rozhodla, že s je tým treba niečo robiť, respektíve, že musím niečo robiť so sebou. Motivácia je fajn, ale treba ju stále udržovať. A to sa mi s Lukášom práve darí. Vymýšľa cviky, ktoré posúvajú vpred, povzbudzuje, občas aj chváli, ale rozhodne nenechá nikoho zaháľať. Ani na chvíľu. Žiadne ulievanie. Hodina s ním je pot a takmer slzy, ale hrozne ma to baví a tie endorfiny stoja za to. Tréning s Lukášom mi skrátka okrem vylepšenia kondície vždy zlepší aj náladu - je to predsa fajn odchádzať s pocitom, že som zo seba vydala (takmer) maximum a zase malinko posunula hranicu svojich možností.

Jana

naprosto užasné! Všem vřele doporučuji. Příjemné prostředí,příjemný personál a masérka Ivanka je božská. Ráda se sem vrátím.

Martina

Vse v naprostem poradku. Masaz vyborna, hezke prostredi. Urcite doporucuji.

Veronika

Děkujeme, i když jsme přišli s omluvou o hodně později, paní na recepci nás mile přivítala a vše jsme si užili. Příště ale víme, že hodina privátní sauny je málo

Jana

Masaz od pani Ivanky byla profesionální a opravdu super!

Lucie

Dobry den, kedze aj vam vdacim za to, ze som sa mohol zucastnit svojho prveho triatlonoveho zavodu, posielam Vam podakovanie :) - konkrétne Lukášovi a Anastazji za kruhové&core tréningy a telesné merania a Aniko Špičkovej za úpravu jídelníčku, díky ktorej som schudol cez 6kg čistého tuku (a svaly zostali)

Martin

Děkujeme za názor

=

Jak to u nás na Václaváku funguje?

Vyberte si službu

Z pohodlí domova, ať už pro sebe nebo své blízké.

Zvolíte si termín

Kdy nás přijdete navštívit.

Dostanete voucher

Okamžitě na svůj e-mail.

Začnete se těšit

Je na co.

Nepropásněte 5% SLEVU na Váš nákup!

Volejte 224 210 146 Po - Pá07:00 - 21:00 hodin So07:30 - 21:00 hodin Ne, sv07:30 - 12:00 hodin 16:00 - 21:00 hodin